НовостиСкачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Компанією «Інтехплюс» спільно з операторами Національної мережі реагування у мм. Києві та Одесі (ТОВ «Статус», «Партнер», «Стелс-1», «Олімп-Юг») завершено випробування платформи супутникового моніторингу «Wialon», що була взята за основу з метою візуалізації та координації всіх груп реагування мережі.

Основною проблемою, що стояла перед учасниками - наявність різнотипного обладнання GPS-моніторингу, що було встановлено різними компаніями на власному автотранспорті та вже експлуатувалось протягом тривалого часу.

Вибір за основу програмної платформи «Wialon» дозволяє забезпечити координацію всіх груп реагування мережі незалежно від типу встановленого обладнання. В окремих випадках для обладнання, яке не підтримує зазначене програмне забезпечення («Алет-9», «Глобус»), автомобілі груп реагування комплектувались планшетами або смартфонами з відповідними програмними модулями «Wialon».

    Загалом, дане технічне рішення забезпечує:
  • - візуалізацію в межах окремого регіону та/або країни в цілому усіх груп реагування операторів Національної мережі реагування, що дозволило учасникам на більш якісному рівні здійснювати взаємодію у межах функціонування мережі;
  • - ретрансляцію в режимі реального часу даних (в тому числі «тривожних» повідомлень) з одного серверу системи (з центрального Пульту моніторингу) на інші сервери (на пульти регіональних охоронних компаній) та/або планшети (смартфони), що встановлені в автотранспорті реагування.

Крім того, навігаційно-інформаційна система на базі програмного забезпечення «Wialon» дозволяє передавати через мережу Інтернет сигнал «Тривога» як з рухомого, так і зі стаціонарного об'єкту разом з його координатами на електронній карті, текстовою інформацією про «Тривогу» і карткою об'єкта в форматі jpg незалежно від типу пультової апаратури.

Таким чином, можливий територіальний розподіл і візуалізація «Тривог» для регіональних охоронних компаній і їх груп мобільного реагування в проектах УФПБ для корпоративних клієнтів («Антиугон», «Київстар», «Socar», страхові компанії, автоперевізники, інші). Встановлення у чергових частинах (на пультах централізованого спостереження) виносних робочих місць навігаційно-інформаційної системи на платформі супутникового моніторингу «Wialon», окрім контролю та управління своїми групами реагування, дозволило компаніям-учасникам технічно забезпечити впровадження нового для багатьох із них виду послуг - GPS-моніторингу та охорону рухомих об'єктів на всій території України.

Матеріали випробувань.

Контактна інформація з технічних та організаційних питань випробувань та впровадження нової навігаційно-інформаційної системи УФПБ:

Генеральний директор ТОВ «Інтехплюс» Дроботай Сергій Дмитрович (067) 686-86-94, E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Log in

Зарегистрируйтесь сейчас! И получите скидку 5%!
create an account