НовостиНа території Київської області за 11 місяців поточного року зареєстровано 702 випадки незаконних заволодінь транспортними засобами, з них вдалося розкрити 186. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області.

Як поінформували у відомстві, найчастіше на Київщині викрадають автівки уночі та надають перевагу машинам, що стоять неподалік будинків, а також в неосвітлених місцях. Найулюбленішими моделями автівок у нинішньому році у зловмисників були «ВАЗ», викрадено - 167. Друге місце зайняли автомобілі марки «Toyota» - 57, а на третьому – «Volkswagen», зафіксовано 40 випадків незаконних заволодінь.

Злочинці найчастіше викрадали автомобілі на території наступних районів: Києво-Святошинського – зареєстровано 133 випадки; Ірпінського-87, Фастівського – 63, Білоцерківського - 60, Броварського – 55.

Информационно-охранная система 'МИНИ-ГЛОБУС'

Інформаційно-охоронна система «Міні-Глобус» компанії «Інтехплюс» захістить Ваш автомобіль від угону. Послуга надається цілодобово і доступна на всій території України !!!

Більш детально - Информационно-охранная система "МИНИ-ГЛОБУС"

Log in

Зарегистрируйтесь сейчас! И получите скидку 5%!
create an account